program

PROGRAM 8. FESTIWALU
AKTORSTWA FILMOWEGO im. Tadeusza Szymkowa
WROCŁAW 19 – 27 PAŹDZIERNIKA 2019

UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie.

 

SOBOTA 19.10.2019

WROCŁAW
TEATR POLSKI WE WROCŁAWIU scena im. Grzegorzewskiego ul. Zapolskiej

GODZ. 19.30
GALA OTWARCIA 8. FAF
PROWADZĄCY: JOANNA BRODZIK I JANUSZ CHABIOR
WRĘCZENIE ZBIGNIEWOWI ZAMACHOWSKIEMU PLATYNOWEGO SZCZENIAKA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA W AKTORSTWIE FILMOWYM
MONODRAM „JUDY“ W WYKONANIU HANNY ŚLESZYŃSKIEJ

NIEDZIELA 20.10.2019

WROCŁAW
OHKINO CH Arkady Wrocławskie ul. Powstańców Śląskich

GODZ. 16.00
FILM KONKURSOWY „PIŁSUDSKI“
BORYS SZYC – nominacja w kategorii GŁÓWNA ROLA MĘSKA

GODZ. 19.00
FILM KONKURSOWY „LEGIONY“
MIROSŁAW BAKA – nominacja w kategorii DRUGOPLANOWA ROLA MĘSKA

SIECHNICE
HALA SPORTOWA ul. Księżnej Anny z Przemyślidów

GODZ. 11.00
WARSZTATY AKTORSKIE Z ROBERTEM GONERĄ

GODZ. 18.00
„NIE TYLKO O MIŁOŚCI“ – RECITAL ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO

PONIEDZIAŁEK 21.10. 2019

WROCŁAW
OHKINO CH Arkady Wrocławskie ul. Powstańców Śląskich

GODZ. 16.00
FILM KONKURSOWY „ŻELAZNY MOST“
JULIA KIJOWSKA – nominacja w kategorii GŁÓWNA ROLA KOBIECA
ŁUKASZ SIMLAT – nominacja w kategorii DRUGOPLANOWA ROLA MĘSKA

SIECHNICE
HALA SPORTOWA ul. Księżnej Anny z Przemyślidów

GODZ. 12.00
„GOŁA BABA“ – MONODRAM W WYKONANIU JOANNY SZCZEPKOWSKIEJ

GODZ. 18.00
„KOFTA“ – RECITAL PIOTRA MACHALICY

WTOREK 22.10. 2019

WROCŁAW
OHKINO CH Arkady Wrocławskie ul. Powstańców Śląskich

GODZ.16.00
FILM KONKURSOWY „IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA“
DAWID OGRODNIK – nominacja w kategorii GŁÓWNA ROLA MĘSKA
JUSTYNA WASILEWSKA – nominacja w kategorii DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA

GODZ. 19.00
FILM KONKURSOWY „ZABAWA ZABAWA“
DOROTA KOLAK – nominacja w kategorii GŁÓWNA ROLA KOBIECA
MARIA DĘBSKA – nominacja w kategorii DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA

BYSTRZYCA KŁODZKA
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY ul. Wojska Polskiego

GODZ. 12.00
„GOŁA BABA“ – MONODRAM W WYKONANIU JOANNY SZCZEPKOWSKIEJ

GODZ. 18.00
„NIE TYLKO O MIŁOŚCI“ – RECITAL ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO

ŚRODA 23.10.2019

WROCŁAW
CENTRUM TECHNOLOGII AUDIOWIZUALNYCH ul. Wystawowa

GODZ. 11.00
„TYLKO UMARŁY ODPOWIE“ – projekcja filmu i spotkanie z reżyserem SYLWESTREM CHĘCIŃSKIM

GODZ. 18.00
„NIE TYLKO O MIŁOŚCI“ – RECITAL ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO

CZWARTEK 24.10.2019

WROCŁAW
CENTRUM TECHNOLOGII AUDIOWIZUALNYCH ul. Wystawowa

GODZ. 11.00
„TRĄD“ – projekcja filmu w reż. Andrzej Trzosa-Rastawieckiego i spotkanie z aktorem ZYGMUNTEM MALANOWICZEM

GODZ. 18.00
„NIE LUBIĘ PANA, PANIE FELLINI“ – MONODRAM W REŻ. MARKA KOTERSKIEGO, W WYKONANIU MAŁGORZATY BOGDAŃSKIEJ

OLEŚNICA
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY I SZTUKI ul. Kochanowskiego

GODZ. 10.00
„GOŁA BABA“ – MONODRAM W WYKONANIU JOANNY SZCZEPKOWSKIEJ
STRZELIN

GODZ. 11.00
WARSZTATY AKTORSKIE Z ROBERTEM GONERĄ

GODZ. 18.00
„NIE TYLKO O MIŁOŚCI“ – RECITAL ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO

PIĄTEK 25.10.2019

WROCŁAW
CENTRUM TECHNOLOGII AUDIOWIZUALNYCH ul. Wystawowa

GODZ. 11.00
„WŚCIEKŁY“ – projekcja filmu w reż. Romana Załuskiego i spotkanie z aktorem
BRONISŁAWEM CIEŚLAKIEM

GODZ. 18.00
„WODZIREJ“ – projekcja filmu w reż. Feliksa Falka

OLEŚNICA
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY I SZTUKI ul. Kochanowskiego

GODZ. 18.00
„NIE TYLKO O MIŁOŚCI“ – RECITAL ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO

STRZELIN
STRZELIŃSKI OŚRODEK KULTURY ul. Mickiewicza

GODZ. 11.00
„GOŁA BABA“ – MONODRAM W WYKONANIU JOANNY SZCZEPKOWSKIEJ

GODZ. 18.00
„KOFTA“ – RECITAL PIOTRA MACHALICY

SOBOTA 26.10.2019

WROCŁAW
OHKINO CH Arkady Wrocławskie ul. Powstańców Śląskich

GODZ. 16.00
FILM KONKURSOWY „CZARNY MERCEDES“
ARTUR ŻMIJEWSKI – nominacja w kategorii GŁÓWNA ROLA MĘSKA
ANDRZEJ SERERYN - nominacja w kategorii DRUGOPLANOWA ROLA MĘSKA

GODZ. 19.00
FILM KONKURSOWY „BOŻE CIAŁO“
ALEKSANDRA KONIECZNA – nominacja w kategorii GŁÓWNA ROLA KOBIECA
BARTOSZ BIELENIA – nominacja w kategorii GŁÓWNA ROLA MĘSKA
ELIZA RYCEMBEL – nominacja w kategorii DRUGOPLANOWA ROLA KOBIECA

OLEŚNICA
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY I SZTUKI ul. Kochanowskiego

GODZ. 18.00
„KOFTA“ – RECITAL PIOTRA MACHALICY

NIEDZIELA 27.10. 2019

WROCŁAW
TEATR POLSKI WE WROCŁAWIU scena im. Grzegorzewskiego ul. Zapolskie

GODZ: 19.30
GALA ZAKOŃCZENIA 8. FAF
PROWADZĄCY: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA I ARTUR ŻMIJEWSKI
WRĘCZENIE BARBARZE KRAFFTÓWNIE PLATYNOWEGO SZCZENIAKA ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA W AKTORSTWIE FILMOWYM
RECITAL „KOFTA“ W WYKONANIU PIOTRA MACHALICY

 

Bezpłatne wejsciówki 8. FAF będą wydawane:
od poniedziałku w kasie Centrum Technologii Audiowizualnych na wydarzenia w CeTA, od wtorku w OH KINO w Arkadach Wrocławskich na seanse w kinie.

 

One thought on “program

  1. Pingback

aktualności    program     akredytacje     archiwum     kontakt