program

Bilety na seanse i zaproszenia na festiwalowe gale będą dostępne od soboty 31 lipca od godz.12.00 w kasach OH.KINO w Arkadach Wrocławskich.
Udział w wydarzeniach jest nieodpłatny.

07.08. SOBOTA

godz. 19.30

Hala Stulecia we Wrocławiu. Gala otwarcia 10. FAF i 14. FRF

Prowadzenie: Anna Samusionek i Zbigniew Zamachowski
Prezentacja jury oraz aktorów i reżyserów nominowanych do nagród.

Wręczenie Grażynie Szapołowskiej Platynowego Szczeniaka za wybitne osiągnięcia w aktorstwie filmowym.

Wręczenie Zbigniewowi Zamachowskiemu Kryształowego Dzika za twórczą współpracę aktora z reżyserem.

Program artystyczny: „Żarcik a propos” – recital w wykonaniu Joanny Trzepiecińskiej.

 

08.08. NIEDZIELA

godz. 17.00  

OCH.KINO. FILM KONKURSOWY

„Śniegu już nigdy nie będzie” 116 min.

Nominacja za drugoplanową rolę męską dla Łukasza Simlata.

Nominacja za drugoplanową rolę męską dla Andrzeja Chyry.

godz. 19.15 

OCH.KINO. 

Wieczór wspomnień aktorów, którzy odeszli w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a byli bardzo związani
z FAF. Piotra Machalicę, Zygmunta Malanowicza i Bronisława Cieślaka, wspominać będą aktorzy i reżyserzy uczestniczący w festiwalu.

 

09.08. PONIEDZIAŁEK

godz. 10.00 – 15.00 

OH.KINO. Warsztaty aktorskie z dr Małgorzatą Lipmann.

godz. 17.00 

OH.KINO. FILM KONKURSOWY

„Amatorzy” 95 min.

Nominacja za reżyserię filmu dla Iwony Siekierzyńskiej.

godz. 19.00 

OH.KINO. FILM KONKURSOWY

„Zieja” 108 min.

Nominacja za główną rolę męską dla Andrzeja Seweryna. 

godz. 20.00

OYINN APARTHOTEL - Restauracja Inndygo (poziom -1)

Wrocław ul. Włodkowica 16   

Spotkanie autorskie Stanisława Dzierniejko połączone z promocją jego książki „Mój pierwszy seans filmowy”.

 

10.08. WTOREK

godz. 10.00 – 15.00

OH.KINO. Warsztaty aktorskie z Małgorzatą Lipmann.

godz. 17.00 

OH.KINO. FILM KONKURSOWY

„Sweat” 106 min.

Nominacja za reżyserię filmu dla Magnusa von Horna.

Nominacja za główną rolę kobiecą dla Magdaleny Koleśnik.

Nominacja za drugoplanową rolę kobiecą dla Aleksandry Koniecznej.

godz.19.00

OH.KINO. FILM KONKURSOWY

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” 140 min.

Nominacja za reżyserię filmu dla Macieja Kawulskiego.

Nominacja za drugoplanową rolę męską dla Tomasza Włosoka.

 

11.08. ŚRODA

godz. 10.00 – 15.00 

OH.KINO. Warsztaty aktorskie z Małgorzatą Lipmann.

godz. 17.00

OH.KINO. FILM KONKURSOWY

„Jak najdalej stąd” 98 min.

Nominacja za reżyserię filmu dla Piotra Domalewskiego.

Nominacja za główną rolę kobiecą dla Zofii Stafiej.

Nominacja za główną rolę męską dla Arkadiusza Jakubika.

Nominacja za drugoplanową rolę kobiecą dla Kingi Preis.

godz. 19.00

OH.KINO. FILM KONKURSOWY

„25 lat niewinności” 112 min.

Nominacja za reżyserię filmu dla Jana Holoubka.

Nominacja za główną rolę kobiecą dla Agaty Kuleszy.

Nominacja za główną rolę męską dla Piotra Trojana.

Nominacja za drugoplanową rolę kobiecą dla Magdaleny Różczki.

Nominacja za drugoplanową rolę męską dla Andrzeja Konopki.

 

12.08. CZWARTEK

godz. 10.00 – 15.00 

OH.KINO. Warsztaty aktorskie z dr Małgorzatą Lipmann.

godz. 19.30

Hala Stulecia we Wrocławiu. Gala zakończenia 10.FAF &14. FRF

Prowadzenie: Anna Dereszowska i Robert Gonera

Wręczenie Złotych Szczeniaków FAF dla zwycięzców konkursu.

Wręczenie Platynowego Szczeniaka za wybitne osiągnięcia w aktorstwie filmowym Andrzejowi Chyrze.

Wręczenie Złotego Dzika FRF dla zwycięzcy konkursu.

Wręczenie Kryształowego Dzika za wybitne osiągnięcia w reżyserii filmowej Juliuszowi Machulskiemu.

Wręczenie nagrody im. Piotra Machalicy dla aktora śpiewającego.

Program artystyczny: „Życie jest piękne” - recital Anny Dereszowskiej

 

13.08. PIĄTEK

godz. 10.00 – 15.00 

OH.KINO. Warsztaty aktorskie z dr Małgorzatą Lipmann.

 

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie

 

10. Festiwal Aktorstwa Filmowego & 14. Festiwal Reżyserii Filmowej

Bystrzyca Kłodzka

 

09.08.2021  PONIEDZIAŁEK

godz. 14.30

Festiwalowe czytanie dzieciom bajek.

godz. 15.00

Spotkanie z Gwiazdą – Zbigniew Zamachowski.

godz. 17.30

„Za rok o tej samej porze” – komedia romantyczna z udziałem Olgi Bończyk i Piotra Gąsowskiego.

10.08.2021 WTOREK

Godz. 15.00

Spotkanie z Gwiazdą – Anna Seniuk.

Godz. 18.00

„Judy” – komedio dramat w wykonaniu Hanny Śleszyńskiej.

10. Festiwal Aktorstwa Filmowego & 14. Festiwal Reżyserii Filmowej

Siechnice

 

08.08.2021 NIEDZIELA

godz. 14.30

Festiwalowe czytanie dzieciom bajek.

godz. 15.00

Spotkanie z Gwiazdą – Zbigniew Zamachowski.

godz. 18.00

„Za rok o tej samej porze” – komedia romantyczna z udziałem Olgi Bończyk i Piotra Gąsowskiego.

09.08.2021 PONIEDZIAŁEK

godz. 17.00

Spotkanie z Gwiazdą – Jan Nowicki. Spotkanie połączone z promocją książki „Spotkania w raju”.

godz. 18.00

„Judy” – komediodramat w wykonaniu Hanny Śleszyńskiej.

One thought on “program

  1. Pingback

aktualności    program     akredytacje     archiwum     kontakt