program

20.10 – sobota

godz. 19.30, Teatr Polski we Wrocławiu

Gala otwarcia  7.FAF

Prowadzenie: Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak

Wręczenie nagrody Platynowego Szczeniaka dla Andrzeja Seweryna

Program artystyczny: „Chodź ze mną do łóżka” – monodram Soni Bohosiewicz

21.10 – niedziela

godz. 16.00, Centrum Technologii Audiowizualnych

„Domówka” – monodram w wykonaniu Soni Bohosiewicz

 

godz. 18.00 , Dolnośląskie Centrum Filmowe

FILM KONKURSOWY „Zimna wojna” – SALA WARSZAWA

Joanna Kulig – rola pierwszoplanowa

Borys Szyc – rola drugoplanowa

 

godz. 19.00 , Teatr Polski we Wrocławiu

„Chodź ze mną do łóżka” – monodram Soni Bohosiewicz

 

godz. 21.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

FILM KONKURSOWY „7 uczuć” – SALA LWÓW

Michał Koterski – rola pierwszoplanowa

Gabriela Muskała – rola drugoplanowa

22.10 – poniedziałek

godz. 10.00 – 15.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

warsztaty aktorskie z Małgorzatą Lipmann

 

godz. 16.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

FILM KONKURSOWY „53 wojny”- SALA WARSZAWA

Magdalena Popławska – rola pierwszoplanowa

 

godz. 18.00, Centrum Technologii Audiowizualnych

 „Mój ulubiony Młynarski” – koncert  w wykonaniu Piotra Machalicy

 

godz. 21.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

FILM KONKURSOWY „Kamerdyner” – SALA LWÓW

Adam Woronowicz – rola pierwszoplanowa

Anna Radwan – rola drugoplanowa

Janusz Gajos – rola drugoplanowa

23.10 – wtorek

godz. 10.00 – 15.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

Warsztaty aktorskie z Małgorzatą Lipmann

 

godz. 16.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

FILM KONKURSOWY „Eter” - SALA WARSZAWA

Andrzej Chyra – rola pierwszoplanowa

 

godz.20.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

FILM KONKURSOWY „Pewnego razu w listopadzie”- SALA LWÓW

Agata Kulesza – rola pierwszoplanowa

24.10 – środa

godz. 10.00 – 15.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

Warsztaty aktorskie z Małgorzatą Lipmann

 

godz. 16.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

FILM KONKURSOWY „Fuga” – SALA WARSZAWA

Gabriela Muskała – rola pierwszoplanowa

Łukasz Simlat – rola drugoplanowa

 

godz. 20.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

FILM KONKURSOWY „Jak pies z kotem”- – SALA LWÓW

Olgierd Łukaszewicz – rola pierwszoplanowa

Aleksandra Konieczna – rola drugoplanowa

Po filmie spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem.

25.10 – czwartek

godz. 10.00 – 15.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

Warsztaty aktorskie z Małgorzatą Lipmann

 

godz. 17.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

Wieczór filmowych anegdot z udziałem aktorów uczestniczących w festiwalu – SALA WARSZAWA

 

godz. 20.00, Dolnośląskie Centrum Filmowe

FILM KONKURSOWY „Ułaskawienie”- SALA LWÓW

Grażyna Błęcka – Kolska – rola pierwszoplanowa

Po filmie spotkanie z Grażyną Błęcką – Kolską i Janem Kolskim.

26.10 – piątek

godz. 19.30, Teatr Polski we Wrocławiu

Gala zakończenia 7.FAF

Prowadzenie: Anna Dereszowska i Robert Gonera

Wręczenie nagród Złotego Szczeniaka dla zwycięzców konkursu oraz Platynowego Szczeniaka za wybitne osiągnięcia w aktorstwie filmowym dla Anny Seniuk

Program artystyczny: „Instrukcja obsługi kobiety”- recital Anny Dereszowskiej

 

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie.

One thought on “program

  1. Pingback

aktualności    program     akredytacje     archiwum     kontakt