program

 

Wrocław
14.10.2017

DCF kawiarnia
GODZ. 15.00

Spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem – laureatem Platynowego Szczeniaka 6.FAF

DCF kawiarnia
GODZ. 16.00

Spotkanie z Anną Dereszowską

DCF
GODZ. 19.00

Gala rozpoczęcia 6. FAF

Prowadzenie – Anna Dereszowska i Andrzej Sołtysik

Wręczenie nagród Platynowego Szczeniaka Annie Dymnej i Olgierdowi Łukaszewiczowi. Monodram pt. „Kontrabasista” w wykonaniu Krzysztofa Rogacewicza.

15.10.2017

DCF
GODZ. 16.00

„KONWÓJ”
ROBERT WIĘCKIEWICZ – nominacja w kategorii pierwszoplanowa rola męska

Centrum Technologii Audiowizualnych
GODZ. 18.00

„Lwowska tęsknota” – spektakl teatralno/muzyczny w reżyserii i wykonaniu Jana Nowickiego

DCF
GODZ. 20.00

FILM KONKURSOWY
„SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ”
MAGDALENA BOCZARSKA – nominacja w kategorii pierwszoplanowa rola kobieca

16.10.2017

DCF
GODZ. 16.00

FILM KONKURSOWY
„SZCZĘŚCIE ŚWIATA”
KAROLINA GRUSZKA – nominacja w kategorii pierwszoplanowa rola kobieca
DARIUSZ CHOJNACKI – nominacja w kategorii drugoplanowa rola męska

Centrum Technologii Audiowizualnych
GODZ. 18.00

“10 sekretów Marilyn Monroe” – koncert w wykonaniu Soni Bohosiewicz

DCF
GODZ. 20.00

FILM KONKURSOWY
„DWIE KORONY”
ADAM WORONOWICZ -nominacja w kategorii pierwszoplanowa rola męska
CEZARY PAZURA – nominacja w kategorii drugoplanowa rola męska

17.10.2017

DCF kawiarnia
GODZ. 15.00

Spotkanie z Bronisławem Cieślakiem.

GODZ. 16.00

FILM KONKURSOWY
„WIEŻA. JASNY DZIEŃ”
ANNA KROTOSKA – nominacja w kategorii pierwszoplanowa rola kobieca
MAŁGORZATA SZCZERBOWSKA – nominacja w kategorii drugoplanowa rola kobieca
RAFAŁ KWIETNIEWSKI – nominacja w kategorii drugoplanowa rola męska

Centrum Technologii Audiowizualnych
GODZ. 18.00

„Mój boski rozwód” – monodram w wykonaniu Krystyny Podleskiej

DCF
GODZ. 20.00

FILM KONKURSOWY
„ATAK PANIKI”
ARTUR ŻMIJEWSKI – nominacja w kategorii pierwszoplanowa rola męska
MAGDALENA POPŁAWSKA – nominacja w kategorii pierwszoplanowa rola kobieca

18.10.2017

DCF
GODZ. 16.00

FILM KONKURSOWY
„DZIKIE RÓŻE”
MARTA NIERADKIEWICZ – nominacja w kategorii pierwszoplanowa rola kobieca
HALINA RASIAKÓWNA – nominacja w kategorii drugoplanowa rola kobieca

DCF
GODZ. 20.00

FILM KONKURSOWY
„ACH ŚPIJ KOCHANIE”
ANDRZEJ CHYRA – nominacja w kategorii pierwszoplanowa rola męska
TOMASZ SCHUCHARD – nominacja w kategorii drugoplanowa rola męska
KATARZYNA WARNKE – nominacja w kategorii drugoplanowa rola kobieca

19.10.2017

DCF
GODZ. 19.00

Gala zakończenia 6.FAF

Prowadzenie – Joanna Brodzik
Wręczenie Złotych Szczeniaków dla zwycięzców konkursów
„Ballady Mickiewicza” – koncert w wykonaniu Joanny Szczepkowskiej


 

Bystrzyca Kłodzka
17.10.2017

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
GODZ. 10.00

Monodram poetycko-muzyczny pt. „Pan Tadeusz na wesoło, czyli perypetie miłosne Tadeusza i Telimeny” w wykonaniu Anny Samusionek. (szkoły średnie i gimnazjum)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
GODZ. 18.30

Spektakl teatralno-muzyczny „Lwowska tęsknota” w wykonaniu Jana Nowickiego

Po spektaklu
Uroczyste wręczenie Małgorzacie Kożuchowskiej nagrody Złotego Szczeniaka za najlepszą kreację aktorską w serialu filmowym.

18.10.2017

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
GODZ. 12.00

Spotkanie z Gwiazdą
Anna Samusionek -czytanie bajek i wspólna zabawa z przedszkolakami.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
GODZ. 16.00

Spotkanie z Gwiazdą
Bogusław Linda

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
GODZ. 18.00

Spotkanie z Gwiazdą
Bronisław Cieślak - „07 zgłoś się, czyli czterdzieści lat minęło” – spotkanie z odtwórcą roli porucznika Borewicza.

Świebodzice
15.10.2017

Miejski Dom Kultury, ul. Wolności 13
GODZ. 16.00

Spotkanie z Gwiazdą
Olgierd Łukaszewicz – laureat Platynowego Szczeniaka za wybitne osiągnięcia w aktorstwie filmowym 6.FAF

Miejski Dom Kultury, ul. Wolności 13
GODZ. 18.00

Monodram poetycko-muzyczny pt. „Pan Tadeusz na wesoło, czyli perypetie miłosne Tadeusza i Telimeny” w wykonaniu Anny Samusionek.

16.10.2017

Publiczne Przedszkole nr 2, ul. Księcia Bolka 17
GODZ. 11.00

Spotkanie z Gwiazdą
Anna Samusionek – czytanie bajek i wspólna zabawa z przedszkolakami.

Miejski Dom Kultury, ul. Wolności 13
GODZ. 12.00

Monodram Huberta Kułacza z udziałem młodzieży

Miejski Dom Kultury, ul. Wolności 13
GODZ. 18.00

Spektakl teatralno-muzyczny „Lwowska tęsknota” w wykonaniu Jana Nowickiego
.Po spektaklu spotkanie z Janem Nowickim, promocja książki.

Miejski Dom Kultury, ul. Wolności 13
GODZ. 20.00

Spotkanie z Gwiazdą
Bogusław Linda

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Zaproszenia można odebrać w dniu 30 września, w godz. od 15.00 do 18.00, w ratuszu miejskim (Rynek 1) w Świebodzicach, a także w kolejnych dniach w Wydziale Promocji UM, tel. 74 666 95 71.

2 thoughts on “program

  1. Pingback

  2. Pingback

aktualności    program     akredytacje     archiwum     kontakt